ТОП 50 двойки

BongaCams провежда ежеседмичния конкурс „ТОП 50 двойки“ за моделите, които работят по двойки. 

Как се разпределят точките?
Време до края на конкурса: 6 дни 9 часа 40 минути 50 секунди

Текущи резултати от конкурса

#4
Аватар на SugarKiss
Към профила
#5
Аватар на FitcougarsDen
Към профила
#6
Аватар на TRUE_IOVE
Към профила
#7
Аватар на BabyGolly
Към чат стаята
#8
Аватар на Pussy_don
Към профила
#9
Аватар на Ebiki
Към профила
#10
Аватар на farianaall
Към профила
#11
Аватар на xKeryB
Към профила
#12
Аватар на millemimi
Към профила
#13
Аватар на Hotpepper-Sweetpepper
Към чат стаята
#14
Аватар на Miley_and_Michael
Към профила
#15
Аватар на MeganFOXYYY
Към чат стаята
#16
Аватар на Evil-Giirls
Към чат стаята
#17
Аватар на sosgirl1994
Към профила
#18
Аватар на SoSweetCouple
Към профила
#19
Аватар на _Milashka_
Към профила
#20
Аватар на Family707
Към профила
#21
Аватар на XXXDreamTeam
Към профила
#22
Аватар на KeshVi777a
Към чат стаята
#23
Аватар на Babyandkot
Към чат стаята
#24
Аватар на MALOSI
Към профила
#25
Аватар на karime26
Към профила
#26
Аватар на Desire_Mia_Mason
Към профила
#27
Аватар на lolave
Към профила
#28
Аватар на Dori_Nemo
Към профила
#29
Аватар на PARRATIGROV
Към профила
#30
Аватар на Kate_Pirse
Към профила
#31
Аватар на Travel-couple
Към профила
#32
Аватар на team2fit
Към профила
#33
Аватар на Belka-and-Strelka
Към профила
#34
Аватар на Durnaya_kis
Към чат стаята
#35
Аватар на _Magic_
Към профила
#36
Аватар на Pusydiamond
Към профила
#37
Аватар на PARTYNEXTNEXT
Към профила
#38
Аватар на CameronandMartin
Към профила
#39
Аватар на Emmanyxxx
Към профила
#40
Аватар на Her-Girl
Към профила
#41
Аватар на LustElise
Към профила
#42
Аватар на SanyaNastya
Към профила
#43
Аватар на PeachPie
Към профила
#44
Аватар на Hot-fetish69
Към профила
#45
Аватар на T0CHKA-G
Към профила
#46
Аватар на shyygirls
Към профила
#47
Аватар на VikkiAndGeorge
Към профила
#48
Аватар на busenok
Към профила
#49
Аватар на Alex80-201
Към профила
#50
Аватар на TeaseDuo
Към чат стаята

Често Задавани Въпроси

Кой участва в конкурса ТОП 50 двойки?

Всички модели в сайта, които работят по двойки и в групи, автоамтично участват в конкурса ТОП 50 двойки.

Кога се провежда конкурса „ТОП 50 двойки“?

Конкурсът се провежда всяка седмица от понеделник (00:00:00, GMT+3) до неделя (23:59:59, GMT+3).

Как се разпределят точките?

Просто е: всеки час се избират ТОП 30 модели по броя Токени, получени от тях през последните 60 минути. Колкото е по-висока позицията на модела в ежечасовия рейтинг, толкова повече точки получава. Приятен бонус: спечелените в неделя точки се удвояват!

  1. - 100 точки
  2. - 80 точки
  3. - 75 точки
  4. - 70 точки
  5. - 65 точки
  6. - 60 точки
  7. - 55 точки
  8. - 50 точки
  9. - 45 точки
  10. - 40 точки
  11. - 35 точки
  12. - 30 точки
  13. - 25 точки
  14. - 20 точки
  15. - 18 точки
  16. - 16 точки
  17. - 14 точки
  18. - 12 точки
  19. - 11 точки
  20. - 10 точки
  21. - 9 точки
  22. - 8 точки
  23. - 7 точки
  24. - 6 точки
  25. - 5 точки
  26. - 4 точки
  27. - 3 точки
  28. - 2 точки
  29. - 1 точка
  30. - 25 точки

Крайният резултат се определя въз основа на точките, спечелени през седмицата.

Какви награди печелят победителите на конкурса „ТОП 50 двойки“?

Наградите в конкурса ТОП 50 двойки въз основа на резултатите на седмицата:

  • 1 място – $400
  • 2 място – $200
  • 3 място – $100
  • 4 – 15 място – $50
  • 16 – 30 място – $25
  • 31 – 50 място – $15

Седмичен награден фонд – $1,975

Как ще науча резултатите от конкурса ТОП 50 двойки?

Резултатите на седмичните състезания се публикуват на главната страница на BongaCams, в лентата с новини и в раздела за конкурсите, както и в нашия канал в Telegram.